O nás

Studio DVEŘEOPAVA.CZ vám představuje...

Jsme firma "rodinného typu" a na prvním místě je pro nás vždy spokojený zákazník. Naše studio jsme vybudovali v rodinném prostředí z důvodu co nejlepšího kontaktu se zákazníkem. Jelikož máme nízké provozní náklady, můžeme garantovat lepší, nižší ceny dveří a zárubní pro naše zákazníky.

Dveře jsou významná součást interiéru a exteriéru, tvoří dominantu estetického vzhledu, jejichž hlavní náplní je oddělovat jednotlivé části od druhých. Společným znakem různorodosti provedení všech modelů námi nabízených dveří a zárubní je vysoká kvalita zpracování. Bez ohledu na cenu, mohou si naši klienti být jisti, že dostávají produkt té nejvyšší kvality. Naše široká nabídka dovolí každému zákazníkovi vybrat si model dveří s ohledem na model a také cenu.

O tom, že dveře patří k základním prvkům stavby není pochyb, jsou tím prvním co vnímáme při vstupu do interiéru, proto se nebojte při jejich výběru řídit vlastními pocity. Náš prodejní sortiment čítá širokou škálu interiérových i vchodových dveří v mnoha variantách včetně příslušenství a zárubní.

Právě proto, že naše nabídka dveří a zárubní je dost široká, by cena neměla být hlavním ukazatelem správné volby. Navštivte naši vzorkovou prodejnu interiérových dveří a zárubní , kde si můžete dveře prohlédnout, zaměřit se na detaily a vyberte si ty pravé dveře pro váš domov, rádi vám poskytneme veškeré informace týkající se našeho širokého sortimentu dveří a zárubní. Při vašem výběru dveří, vám přejeme šťastnou volbu.

Před návštěvou studia nás prosím kontaktujte předem, můžeme být na montáži nebo na zaměření u zákazníka.

Vypracujeme vám nezávaznou kalkulaci

Vyplňte poptávkový formulář a my Vám zašleme kalkulaci zdarma.

O nás

Navštivte naši vzorkovou prodejnu interiérových dveří a zárubní, kde si můžete dveře prohlédnout, zaměřit se na detaily a vybrat si ty pravé dveře pro váš domov. Rádi vám poskytneme veškeré informace týkající se našeho širokého sortimentu dveří a zárubní.

Před návštěvou studia nás prosím kontaktujte předem, můžeme být na montáži nebo na zaměření u zákazníka.

Prodejna Opava

 • Edvarda Beneše 1144/8
  747 05 Opava-Kateřinky
 • +420 705 122 494
  +420 775 902 407

 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozní doba

 • Po-Čt 10:00-17:00 (volat předem)
 • Pá 10:00-15:00 (volat předem)
 • So 10:00-12:00 (po předchozí domluvě)
 • Neděle a svátky - Zavřeno
Copyright © 2017 NEJDVEŘE.CZ Všechna práva vyhrazena.